Çağdaş Mermer İnşaat - Hakkımızda

ÇAĞDAŞ MERMER sektörde bulunan mermer, granit, çimstone ile imalat,uygulama ve montaj hizmeti vermeyi hedeflemiştir.

Çağdaş Mermer - Granit & İnşaat

1985 yılından buyana İstanbul ve civarında mermer granit uygulama ekibi olarak hizmet vermeye başlayarak 2012 yılından itibaren uzmanlaşmış kadrosu ile Sancaktepe’deki mermer granit atölyesinde siz değerli müşterilerine mermer granit çimston olmak üzere tasarım,imalat ve uygulama ekibi olarak hizmet vermektedir. . Kurulduğundan buyana müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı amaç edinen ÇAĞDAŞ MERMER sektörde bulunan mermer, granit, çimstone ile imalat,uygulama ve montaj hizmeti vermeyi hedeflemiştir. Tecrübemiz ve yenilikçi yapımız müşteri merkezili sistemlerin planlanması ve üretimi devreye alınması aşamasında , lider firmalar arasında yer almamızı sağlamıştır.


Çağdaş Mermer sahip olduğu bilgi ve tecrübeleri mermer,granit ve çimstone sektörü başta olmak üzere hem sektörde oluşan boşluğu doldurmayı hem de müşterilerimizin çağın gerekliliklerine uygun ürün kullanmasına yardımcı olmayı hedeflemiştir.Bu hedef doğrultusunda yapılanmasını tamamlayan hizmet kalitesi müşteri memnuniyeti iş ve işçilik kalitesi söz verdiği günde ürün teslimi açısından problem yaratmayan sektörde tek firma diyebileceğimiz firma Çağdaş Mermer’dir. Bu bilgi ve tecrübe ışığında sizlere profesyonel anlamda iş yapmak sektörde üretimimize katma değer katmak arzusundayız.


Türkiye’ de granit ve mermer uygulamaları alanında uzmanlaşan ilk şirketlerinden olan Çağdaş Mermer & İnşaat, tasarım, malzeme seçimi, malzemenin tedarik edilmesi ve uygulama gibi yüzey kaplama aktivitesinin bütün aşamalarını kapsayan modern bir yapıya sahiptir.
Şu ana kadar gerek Türkiye’ de gerekse de yurt dışında olmak üzere pek çok güzel ve zarif binanın doğal, dayanıklı ve estetik malzemelerle kaplama işini üstlendik. İmzaladığımız sözleşmelerinin hepsini başarıyla ve hiçbir gecikme olmadan tamamladık. Çağdaş Mermer & İnşaat’ ın özen ve kusursuz estetik anlayışını doğal kaplama malzemelerine ve zevkli bir şekilde dizayn edilen binalara ekledik.
Tüm dikkatimizi yoğunlaştırarak yaptığımız işler, gerek bizim açımızdan gerekse de müşterilerimiz açısından tam tatminle sonuçlanmıştır. Yaptığımız işler, iyi arkadaşlıklar kurmamızı da sağlamıştır.
Yüzey kaplama sürecinin bütün aşamalarında çalışan deneyimli personelimizle ve entegre üretim kabiliyetiyle Çağdaş Mermer & İnşaat olarak daima hizmetinizdeyiz.

Çağdaş Mermer & İnşaat, Müşteri memnuniyeti, müşterinin istediği kaliteyi sağlamanın yanında, müşteri için yeni tasarımlar geliştirme, özellikle nihai tüketicilere hitap eden müşterilerimizin yararlanabilecekleri ürünler sunabilmektir.

Kaliteli ürün ve hizmet sağlamanın temel gerekliliği olan modern teknolojisi, kaliteli ekipman ve deneyimli iş gücü kullanarak, müşteri güveni , kalite politikası çerçevesinde güçlü sinerji ile çalışmalar yapmaktır

Çağdaş Mermer & İnşaat